اهميت دردهاي ناگهاني در سرطان

مطالب دیگر:
📌مردم چگونه با یکدیگر تعامل و در یکدیگر نفوذ می کنند📌مرکز قضایی فدرالی📌مرگ مغزی📌مرگ ناگهانی ورزشکاران📌مرور كلي اپيدميولوژ‍ي بيماري پريودنتال 1📌مرور متون📌مروری بر برنامه های ایمن سازی موفقیت ها و چالش ها📌مروری بر بیماری بروسلوزو واکسن سویه RB51📌مروری بر بیماری بروسلوزو واکسن سویه📌مروری بر روشهای رسمی تولید برنامه در مقایسه با روش های متداول📌مروری بر شبکه های انتقال ودسترسی نوری📌مروری بر طراحي معدن آهك سيمان شمال تهران📌مروری بر موافقت نامه کشاورزی و راهنمای تکمیل جداول 4ACC جهت الحاق به سازمان جهانی تجارت📌مروری بر وضعیت زبالۀ شهر تهران📌مروری بر تئوری های رهبری📌مروري اجمالي بر سيستم نگاهداري داده ها📌مروري بر قوانين بين المللي و ملي درزمینه اخلاق در پژوهش های پزشکی📌مروري بر نظام سلامت روسيه📌مروري كوتاه بر تك ياخته هاي انگلي📌مزایا و مشکلات استفاده از تکنیک OFDM در سیستم رادیو هوشمند📌مزایای کارکنان📌مساحت📌مسائل اجتماعي وروحي رواني📌مسائل جاری حسابداری📌مسائل حقوقی و قواعد حاکم بر قراردادهای تجاری داخلی

هم اکنون فایل با مشخصه ی اهميت دردهاي ناگهاني در سرطان وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

نام فایل :


فرمت : .doc


تعداد صفحه/اسلاید : 10


حجم : 46 کیلوبایت
تشخيص زودرس دردهاي متعدد و مختلف در سرطان
در يك بيمار مبتلا به سرطان اين احتمال وجود دارد كه دردهاي مزمن ثابت و يكنواخت بهمراه دردهاي حاد و بطور گذرا افزاينده بطور همزمان وجود داشته باشند. در يك مقاله در رابطه با درمان دردهاي غيرقابل كنترل در سرطانهاي پيشرفته آمده است: «درد در اين مراحل معمولاً هميشه ثابت و يكنواخت است. حتي در صورتي كه چنين دردي تشديد اغلب يكنواخت و زمينه اي همراه آن وجود دارد.»
- The Significance of breakthrough pain in cancer
اكثر پزشكان و بيماران در رابطه با وجود دردهاي ثابت و دوره هاي تشديد درد در سرطان متفق القولند. چالش موجود در برابر پزشكان و پرستاران كسب مهارتهاي لازم جهت استفتاده از داروهاي ضد درد مخدر در دسترس براي كنترل مناسب درد ثابت براي اكثر طول روز مي باشد. از نظر تاريخي بنظر كنترل درد مزمن ثابت ناشي از سرطان به كنترل دردهاي حاد و گذرا ترجيح داده مي شود.
جلب توجه پزشكان به مقوله دردهاي ناگهاني
در سال 1990،
Portenoy
،
Hagen
پيشنهاد كرده اند كه افزايش گذراي شدت درد در مبتلايان به سرطان كه داراي درد ثابت زمينه اي (تحت درمان بات مخدرها) هستند به عنوان دردهاي ناگهاني نام گذاري شود. كلمة «ناگهان» مبتلا نيز توسط كميتة مشاوره تخصصي در گزارشي در رابطه با كنترل دردهاي مزمن شديد سرطاني كه در سال 1984 توسط وزارت بهداشت كانادا منتشر شده است بكار رفته بود. از نظر دكتر
...


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود